Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

UPDATE sezona 2020/21
#11

pre mňa j: driver (D Smile je nainštalovaný na j / NHL 09. Ľahká NHL 09 a upgrade. Prepísať súbory. C / používatelia / priečinok na dokumenty /

exhibition.exh-737 KB
exhibition.exha.tdb-2KB
user.log-1KB
základne.swd-1750KB
základne.rus-1750KB
základne.swd-1750KB
základne.tou_1750KB

pre mňa j: driver (D Smile je nainštalovaný na j / NHL 09. Ľahká NHL 09 a upgrade. Prepísať súbory. C / používatelia / priečinok na dokumenty
Odpovědět
#12

(January 20, 2021 - 9:05 pm)Simca Napsal(a):  Stahujte z prvního zdroje:
https://uloz.to/file/NR1N9TX2KRoV/190120211448-rar

Od autora patche :yan21
1. vytvoril som vlastné menu NHL21 + v zápase som pridal grafiku už neviem z akého staršieho patchu a tiež logo RTVS
2. audio súbor s menami (anglicky komentátor) stiahnutý minulý rok takže viac-menej aktuálny, tiež som vymenil nemecky a fínsky komentár v hale za česky, takže v SK ligách by góly, tresty a pod. mal oznamovať česky komentátor a nie fínsky či nemecky.
3. vytvoril som DB s ligami NHL, AHL, KHL, ELH, SM-liiga, SK Tipos Extraliga, SK 1. liga (SK 1.L má reálne 10 tímov, ale ja som pridal ešte 4 tímy z 2.SK ligy, keďže je to prerobená nemecká liga). Súpisky sú viac-menej aktuálne k 18.1.2021 okrem AHL, tú mám v pláne zaktualizovať až keď začne liga niekedy vo februári. (zoznam mien hráčov a trénerov do editora nhlview mám v pláne doplniť)
5. vytvoril som logá do menu + SK loga do zápasu. Logá ostatných tímov do zápasu sú použité od iného autora, časomiera je v štýle stanice NBC.
6. v zápase (rovnako aj v menu) som upravil pohár pre víťaza SK TL (Stanley cup s tapetou SK pohára) a SK 1.L. Tiež som upravil SK arény vrátane ľadov. Ostatné arény vrátane ľadov sú stiahnuté z iných stránok (najaktuálnejšie aké som našiel). Tiež som spravil nové vlajky do NHL pre víťaza Stanley cup-u. Fanúšikovia (crowd) sú stiahnutý zo starších verzii alebo z netu, vytvoril som len tých čo neboli.
7. lokalizácia je SK stiahnutá a upravená zo staršej verzie TEP 13. Anglicka lokalizácia je nahradená tiež SK, takže to by možno ešte chcelo opraviť. Puky som nevytváral.
8. fotky hráčov sú zhruba 90% môj výtvor nemenil som len fotky hráčov z nemeckej a švédskej ligy. Všetky ostatné fotky hráčov, ktorí skončili kariéru, alebo zomreli boli vymazané, alebo nahradené inými hráčmi. Zatiaľ sú najaktuálnejšie fotky v SK TL, ale najbližšie chcem začať dopĺňať fotky hráčov, ktoré chýbajú pre všetky ostatné ligy. Možno aj zaktualizovať fotky hráčov, ktorí zmenili klub, ale to ešte uvidím podľa toho koľko toho bude.
9. vytvoril som dresy do hry aj do menu pre SK TL, SK 1.L a CZ ELH. Ostatné dresy sú stiahnuté z iných stránok (najaktuálnejšie aké som našiel, prevažne od zMaker, ale nie všetky). Pre niektoré špeciálne, alebo tretie dresy som dorábal čísla. Pre Henderson Silver Knights som vytvoril dresy do menu. Pre SM-liigu akútne dresy nemám, boli použité z niektorej staršej verzie. Ak bude čas, chcel by som ich neskôr doplniť. Rozhodcovi a boli tiež menený, ale neviem do akej miery sú aktuálny.
10. vytvoril som masky pre brankárov v SK TL a niekoľko v SK 1.L. Všetky ostatné masky boli použité zo staršej verzie TEP, alebo stiahnuté z netu (najaktuálnejšie, aké som našiel).
11. tváre hráčov a trénerov (cyberface) boli tiež ako u fotiek vymazané, alebo nahradené najnovšími stiahnutými z netu (všetko upravené aby sedelo s DB). Ostatné boli použite zo staršej verzie TEP. V pláne mám doplniť ešte tvaré hráčov a trénerov pre SK TL, pripadne vybrať zo starších TEP tváre hráčov, ktorých nemám a aktuálne robia niekde trénerov. Možno aj doplniť najnovšie stiahnuté z netu, ktoré sú priebežne vytvárane (rovnako aj dresy a brankárov).
12. do minihry nájazdy a free for all som nahádzal hráčov z SK líg.
13. prihodil som k tomu aj wide screen patch pre širokú obrazovku, ktorý som niekde stiaho l, ale ak ho spustím tak mi hra nefunguje úplne tak ako by mala, takže ten by som používal len na vlastné riziko. Bez patchu na širokú obrazovku to funguje vpohode na WIN10 a WIN8 (aspoň mne [Obrázek: s01.png]) na iných WIN som to netestoval takže ťažko povedať.
 
Super mod, dik za skvelu pracu, vsetko funguje vo W10. Len jedna vec, na Slovane hlasi rusky hlasatel. Viem to nejako zmenit ?  Dakujem Smile
Odpovědět
#13

Ako funguje to aj na WIN 7 ale netuším čo si spravil s editorom ? Ked chcem vytvoriť hráča alebo editovať hráča hra zamrzne.
Odpovědět
#14

Ahojte, stiahol som si update do čistej NHLky a všetko funguje, až na domáce zápasy Slovana, pri ktorých hra vždy spadne. Vie niekto, čo by mohlo byť zdrojom problému, poprípade ako to vyriešiť? Vďaka!
Odpovědět
#15

Po skopírovani do zlozky s hrou a spusteni súborou a potom spusteni hry mi pri spustení NHL zapasu alebo aj zapasu tipsportligy hra stále spadne.
Odpovědět
#16

Bolo by zábavné hrať online
Odpovědět
#17

Chlapi pp instalacii extraligi21 nejde editor...v com je problem?
Odpovědět
#18

Chyba tam prešov spišska nova ves akualne dresy a lady kedy bude k dizpozici atualny adonn s aktualnou sezonou ?
Odpovědět
#19

Ahoj. Hej, môže mi niekto pomôcť, vytiahol som si Tipos ligu sezóna 20/21 a názvy tímov sú pomiešané. Napríklad: v Miškolci je kapitánom tímu Davidson a nie János Vas, čo mám robiť? Vďaka
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)